Elektryk Sokołów Podlaski – Usługi Elektryczne – Instalacje Serwis Naprawy

Zapraszamy do kontaktu579 874 368

Sokołów Podlaski - serwis i montaż instalacji elektrycznych

Także w Sokołowie Podlaskim i okolicach wykonujemy fachowe usługi elektroinstalacyjne. Posiadamy duże doświadczenie, wiedzę oraz niezbędne uprawnienia do realizacji zleceń związanych z elektrycznością. Gwarantujemy terminowe i fachowe wykonywanie zleconych prac.

Zapraszamy do kontaktu579 874 368

Wykonywanie Instalacji Elektrycznych Sokołów Podlaski

Instalacje Elektryczne Sokołów Podlaski

Realizujemy kompleksowo wykonanie instalacji elektrycznych w Sokołowie Podlaskim i okolicach.

Opieramy się na projekcie dostarczonym przez klienta lub w razie potrzeby możemy zaproponować własny projekt instalacji zawierający uzgodnione wcześniej potrzeby zamawiającego.

Naszą ofertę adresujemy do klientów indywidualnych w mieszkaniach i domach prywatnych a także do klientów biznesowych chcących wykonać instalację w budynku firmowym, lokalu usługowym lub gastronomicznym.

Wykonujemy instalacje podtynkowe w budynkach mieszkalnych, usługowych, biurach jak również natynkowe w halach, pomieszczeniach gospodarczych, warsztatach z zachowaniem wszystkich norm i obowiązującymych przepisów.

Doradzamy klientom w zakresie zaplanowania osprzętu elektrycznego, uzgadniamy odpowiednie funkcjonalności, pomagamy w doborze nowoczesnych i estetycznych elementów takich jak np gniazda, włączniki, regulatory temperatury, ściemniacze oświetlenia, przyciski rolet.

Potrzebujesz solidnego fachowca do wykonania instalacji elektrycznej? Dobrze trafiłeś! 579 874 368

Modernizacja Instalacji Elektrycznej Sokołów Podlaski

Wymiana i Modernizacja Instalacji Elektrycznych Sokołów Podlaski

Korzystanie z instalacji elektrycznej, która nie była modernizowana od wielu lat może być groźne dla zdrowia i życia. Mowa tu szczególnie o starych instalacjach wykonanych często z dwużyłowych przewodów aluminiowych, utleniających się i łamiących w punktach łączeniowych w puszkach rozgałęziających i gniazdkach elektrycznych.

Dziś zapotrzebowanie na energię elektryczną w każdym gospodarstwie domowym jest o wiele większe niż kiedyś. Wzrosła liczba urządzeń na co dzień pracujących w instalacji a co za tym idzie ich sumaryczna moc.

Przeciążone obwody w starych instalacjach mogą spowodować pożar i narazić na wielkie straty.

Modernizacja instalacji elektrycznej polegająca na dodaniu dodatkowych gniazd nie jest rozwiązaniem, które rozwiąże problemy. Zwykle niezbędna okazuje się wymiana przewodów na nowe miedziane o właściwych przekrojach dopasowane do obciążenia i spełniających współczesne normy. Konieczne jest również zapewnienie wszystkim obwodom odpowiednich zabezpieczeń przeciwprzeciążeniowych i ochrony przeciwporażeniowej by eksploatacja instalacji była całkowicie bezpieczna.

Wykonujemy modernizacje instalacji elektrycznych całościowo, począwszy od wymiany osprzętu typu gniazda i wyłączniki jak również kompleksową wymianę przewodów i montaż nowych rozdzielnic z nowoczesną ochroną przeciwporażeniową, nadprądową i przeciwprzepięciową.

Serwis Instalacji Elektrycznej Sokołów Podlaski

Serwis Instalacji Elektrycznych Sokołów Podlaski

Zajmujemy się naprawą wszelkiego rodzaju usterek w instalacjach elektrycznych na terenie gminy Sokołów Podlaski i okolic.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pracy z profesjonalnym sprzętem pomiarowym potrafimy w stanie szybko zlokalizować przyczynę problemu.

Naprawiamy awarie będące przyczyną braku energii w całej instalacji lub w pojedynczych obwodach. Wykonujemy również mniejsze serwisy takie jak wymiana zepsutego gniazda elektrycznego, włącznika itp

Realizujemy także serwis oświetlenia, wymianę uszkodzonych opraw, naprawę żyrandoli, lamp zewnętrznych, kinkietów, modułów i listw ledowych.

Oferujemy usługi kompleksowego serwisu instalacji elektrycznej zaczynając od wymiany uszkodzonych bezpieczników, profesjonalną diagnostykę i pomiary po montaż nowych przewodów. Zapewniamy szybki dojazd na terenie Sokołowa Podlaskiego i okolic.

Chcesz szybko naprawić usterkę w instalacji elektrycznej? Jesteśmy do Twojej dyspozycji 579 874 368

Serwis i Montaż Rozdzielnic Elektrycznych Sokołów Podlaski

Montaż i Serwis Rozdzielnic Elektrycznych Sokołów Podlaski

Rozdzielnica elektryczna jest sercem instalacji i zarazem najważniejszą jej częścią. To tutaj znajduje się aparatura, której zadaniem jest podział energii elektrycznej do odbiorników i zapewnienie bezpieczeństwa użytkowników.

Realizujemy montaż rozdzielnic elektrycznych na podstawie projektu przedstawionego przez klienta lub w razie konieczności możemy taki projekt wykonać dbając o właściwy dobór aparatów zabezpieczających i ich odpowiednie rozmieszczenie.

Zawsze wykorzystujemy markową aparaturę renomowanych i pewnych producentów takich jak np. Legrand, ABB, Moeller, Hager, Schneider, Schrack.

Zajmujemy się także naprawą i serwisem rozdzielnic elektrycznych na terenie Sokołowa Podlaskiego i okolic. Wymieniamy bezpieczniki, naprawiamy połączenia, w razie potrzeby realizujemy kompleksową modernizację rozdzielnicy. Zapewniamy szybką diagnozę powstałej awarii i sprawne usunięcie usterki.

Montaż Osprzętu Elektrycznego Sokołów Podlaski

Montaż Osprzętu Elektrycznego Włączników Gniazd Sokołów Podlaski

Na finalnym etapie realizacji instalacji elektrycznej realizujemy montaż osprzętu: gniazd elektrycznych, włączników oświetlenia, ściemniaczy i łączników specjalnego przeznaczenia np. do sterowania roletami czy regulacji ogrzewania.

Wykonujemy montaż osprzętu w puszkach pojedynczych jak również w ramkach wielokrotnych na czołowym miejscu stawiając estetykę i solidne podłączenie.

Po zamontowaniu wszystkich gniazd i włączników wykonujemy sprawdzenie działania całej instalacji elektrycznej oraz przeprowadzamy niezbędne pomiary.

Montujemy osprzęt do instalacji podtynkowych w mieszkaniach i domach prywatnych dla klientów indywidualnych i natynkowych w tym również trójfazowych o charakterze przemysłowym, warsztatowym i magazynowym..

Instalujemy osprzęt zamówiony przez zleceniodawcę jak również możemy dostarczyć odpowiedni sprzęt renomowanych producentów takich jak: Legrand, Ospel, Kontakt Simon, Berker, Schneider Electric, Hager, Gira, ABB, Elektro-Plast. Doradzamy w doborze właściwych gniazd elektrycznych i włączników.

Jesteś zainteresowany profesjonalnym montażem osprzętu elektrycznego? Zadzwoń! 579 874 368

Serwis i Montaż Oświetlenia Sokołów Podlaski

Serwis i Montaż Oświetlenia Sokołów Podlaski

Specjalizujemy się także w serwisie i montażu oświetlenia elektrycznego.

Realizujemy podłączenie żyrandoli, lamp wewnętrznych, opraw świetlówkowych, kinkietów a także instalacji zewnętrznych w ogrodach i na tarasach.

Zajmujemy się także nowoczesnym oświetleniem LED, wykonujemy montaż lamp i listw dekoracyjnych na półkach, ścianach i w podwieszanych sufitach.

Instalujemy rozwiązania nowoczesne i tradycyjne. Wykonujemy montaż w nowych instalacjach elektrycznych według projektu a także możemy zrealizować modyfikacje w już istniejących by przenieść lub dod punkty oświetleniowe.

W razie potrzeby doradzamy klientom w zakupie osprzętu oświetleniowego.

Kupiłeś nowe oświetlenie, nietypowe lampy, żyrandol lub kinkiety i potrzebujesz fachowej pomocy z podłączeniem i zamontowaniem? Zapraszamy do kontaktu.

Zajmujemy się także serwisem instalacji oświetleniowych. Wymieniamy uszkodzone zasilacze LED, oprawy, naprawiamy oświetlenie zewnętrzne.

Serwis i Montaż Oświetlenia Elektrycznego Sokołów Podlaski – Zapraszamy!579 874 368

Montaż Domofonu Sokołów Podlaski

Montaż Instalacji Domofonowych Sokołów Podlaski

Wideodomofony i domofony to praktyczne rozwiązanie wszędzie tam gdzie konieczna jest weryfikacja i monitoring osób wchodzących na teren posesji lub do budynku.

Urządzenia te zwiększają bezpieczeństwo mieszkańców, zapewniają komfort dodatkową ochronę mienia przed dostępem niepowołanych osób.

Zajmujemy się montażem systemów domofonowych i wideodomofonowych w domach jedno i wielorodzinnych, biurach i większych budynkach mieszkalnych.

Instalujemy i wykonujemy naprawę tradycyjnych rozwiązań analogowych a także nowoczesnych systemów domofonów i wideo-domofonów cyfrowych.

Wykonujemy instalacje domofonowe na terenie Sokołowa Podlaskiego okolic, chętnie doradzamy klientom w doborze i zakupie odpowiednich urządzeń.

Zajmujemy się montażem sprawdzonych systemów domofonowych i wideodomofonowych sprawdzonych renomowanych producentów, które gwarantują pewność działania w każdych warunkach przez wiele lat.

Podłączenie Płyty Indukcyjnej Sokołów Podlaski

Podłączenie Płyty Indukcyjnej Sokołów Podlaski

Podłączenie płyty indukcyjnej do instalacji elektrycznej musi być wykonane zgodnie z zaleceniami producenta przez elektryka z doświadczeniem i uprawnieniami aby nie stracić gwarancji na urządzenie.

Płyta indukcyjna jest urządzeniem o dużej mocy i znacznie obciąża instalację elektryczną z tego powodu musi być podłączona na osobnym obwodzie przewodem o odpowiednim przekroju z fachowo dobranym zabezpieczeniem.

Realizujemy podłączenie płyt indukcyjnych do instalacji jedno i 3-fazowych. W razie potrzeby wykonujemy niezbędne modyfikacje i przeróbki instalacji elektrycznych: dostosowanie gniazd, kabli itp

Potrzebujesz pomocy doświadczonego elektryka w podłączeniu płyty indukcyjnej na terenie Sokołowa Podlaskiego i okolic? Służymy pomocą!

Podłączamy również inne sprzęty AGD takie jak piekarniki, kuchenki, płyty ceramiczne, zmywarki w gospodarstwach domowych i dla klientów biznesowych.

Montaż i Podłączenie Płyty Indukcyjnej Sokołów Podlaski579 874 368

Przeglądy i Pomiary Instalacji Elektrycznych Sokołów Podlaski

Przeglądy i Pomiary Instalacji Elektrycznych Sokołów Podlaski

Warto wiedzieć, że od stanu instalacji elektrycznej zależy często nasze zdrowie i życie dlatego tak ważne jest aby regularnie wykonywać przegląd i pomiary instalacji elektrycznej, które pozwalają na ocenę jej kondycji i wczesne wykrycie usterek.

Bezpieczeństwo użytkowania instalacji elektrycznej, niezawodność i trwałość w dużej mierze zależy od odpowiedniego zadbania o nią i wykonywania okresowych pomiarów.

Pomiar i ocena stanu instalacji umożliwiają znalezienie awarii w początkowym stadium co istotnie wpływa na bezpieczeństwo użytkowania i pozwala obniżyć zakres i koszt ewentualnego serwisu.

Wykonujemy pełen wachlarz usług pomiarowych: pomiary ochrony przeciwporażeniowej (skuteczności zerowania), rezystancji izolacji, zabezpieczeń różnicowoprądowych a także sprawdzenie stanu instalacji odgromowej (pomiar rezystancji uziemienia) a także dodatkowo pomiary natężenia oświetlenia w miejscu pracy pod kątem zgodności z normami.

Po zrealizowaniu pomiarów wykonujemy odpowiednie protokoły i dokumentacje. Sprawdzamy instalacje elektryczne w mieszkaniach prywatnych, domach jedno i wielorodzinnych, budynkach mieszkalnych, kamienicach, biurach a także w innych obiektach na terenie Sokołowa Podlaskiego i okolic.

Przegląd, Konserwacja i Pomiary Instalacji Elektrycznych Sokołów Podlaski579 874 368
Top