Elektryk Zbuczyn – Usługi Elektryczne – Instalacje Serwis Naprawy

Zapraszamy do kontaktu579 874 368

Zbuczyn - montaż i serwis instalacji elektrycznych

Również w gminie Zbuczyn świadczymy fachowe usługi elektroinstalacyjne. Posiadamy duże doświadczenie , wiedzę oraz niezbędne uprawnienia do wykonywania prac związanych z elektrycznością. Gwarantujemy terminowe i fachowe wykonywanie zleceń.

Zapraszamy do kontaktu579 874 368

Wykonywanie Instalacji Elektrycznych Zbuczyn

Instalacje Elektryczne Zbuczyn

Realizujemy kompleksowo instalacje elektryczne na terenie Zbuczyna i okolic.

Wykonanie zlecenia przebiega w oparciu o projekt dostarczony przez klienta jak również możemy zaproponować własny projekt instalacji uwzględniający uzgodnione wcześniej potrzeby zamawiającego.

Ofertę kierujemy jest zarówno do klientów indywidualnych w mieszkaniach i domach prywatnych jak również do klientów biznesowych chcących wykonać instalację w budynku firmowym, lokalu usługowym lub gastronomicznym.

Wykonujemy instalacje podtynkowe w budynkach mieszkalnych, usługowych, biurach jak również natynkowe w pomieszczeniach gospodarczych, halach, warsztatach z zachowaniem odpowiednich norm i obowiązującymych przepisamów.

Doradzamy klientom w zakresie rozmieszczenia osprzętu elektrycznego, zaplanowania odpowiednich funkcjonalności, doboru nowoczesnych i estetycznych elementów takich jak np gniazda, włączniki, ściemniacze oświetlenia, regulatory temperatury, przyciski rolet.

Potrzebujesz solidnego fachowca do wykonania instalacji elektrycznej? Dobrze trafiłeś! 579 874 368

Modernizacja Instalacji Elektrycznej Zbuczyn

Modernizacja i Wymiana Instalacji Elektrycznych Zbuczyn

Korzystanie z przestarzałej instalacji elektrycznej może być niebezpieczna dla życia i zdrowia. Dotyczy to szczególnie starych instalacji wykonanych często z dwużyłowych przewodów aluminiowych, które często się utleniają, łamią i luzują w punktach łączeniowych w puszkach rozgałęziających i gniazdkach elektrycznych.

Dziś zapotrzebowanie na energię elektryczną w statystycznym gospodarstwie domowym jest o wiele większe niż kiedyś. Wzrosła liczba urządzeń na co dzień podłączonych w domu a co za tym idzie ich sumaryczna moc.

Przeciążone obwody w starych instalacjach stwarzają niebezpieczeństwo pożaru.

Modernizacja instalacji elektrycznej polegająca na dołożeniu dodatkowych gniazd nie jest rozwiązaniem takiej sytuacji. Często niezbędna okazuje się wymiana przewodów na nowe miedziane o właściwych przekrojach spełniających współczesne normy. Konieczne jest również zapewnienie wszystkim obwodom odpowiednich zabezpieczeń przeciwprzeciążeniowych i ochrony przeciwporażeniowej by korzystanie z instalacji było całkowicie bezpieczne.

Wykonujemy modernizacje instalacji elektrycznych kompleksowo, począwszy od wymiany osprzętu w postaci gniazd i wyłączników jak również kompletną wymianę przewodów i montaż nowych rozdzielnic z nowoczesną ochroną przeciwporażeniową, nadprądową i przeciwprzepięciową.

Serwis Instalacji Elektrycznej Zbuczyn

Serwis Instalacji Elektrycznych Zbuczyn

Zajmujemy się naprawą każdego typu awarii w instalacjach elektrycznych na terenie gminy Zbuczyn i okolic.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pracy z profesjonalnym sprzętem pomiarowym jesteśmy w stanie szybko zlokalizować przyczynę problemu.

Usuwamy usterki będące przyczyną braku energii w całej instalacji lub w pojedynczych obwodach. Wykonujemy także mniejsze serwisy takie jak wymiana uszkodzonego gniazda elektrycznego, włącznika itp

Oferujemy także serwis oświetlenia, wymianę uszkodzonych opraw, naprawę żyrandoli, lamp zewnętrznych, kinkietów, modułów i listw ledowych.

Świadczymy usługi pełnego serwisu instalacji elektrycznej począwszy od wymiany uszkodzonych bezpieczników, kompleksową diagnostykę i pomiary po montaż nowych przewodów. Zapewniamy szybki dojazd na terenie Zbuczyna i okolic.

Chcesz szybko naprawić usterkę w instalacji elektrycznej? Jesteśmy do Twojej dyspozycji 579 874 368

Serwis i Montaż Rozdzielnic Elektrycznych Zbuczyn

Serwis i Montaż Rozdzielnic Elektrycznych Zbuczyn

Rozdzielnica elektryczna jest najważniejszą częscią instalacji a jej prawidłowe wykonanie i właściwy dobór aparatury ma kluczowy wpływ na zasilanie odbiorników a przede wszystkim na bezpieczeństwo użytkowania.

Główną jej rolą jest podział energii elektrycznej z głównego przewodu biegnącego od licznika na poszczególne obwody poprzez urządzenia ochronne i sterujące: wyłączniki różnicowo-prądowe, bezpieczniki nadprądowe i styczniki.

Realizujemy montaż rozdzielnic elektrycznych na podstawie projektu otrzymanego od przez klienta lub w razie potrzeby możemy taki projekt wykonać dbając o właściwy dobór aparatów zabezpieczających i ich właściwe rozmieszczenie.

Zawsze stosujemy markową aparaturę renomowanych i sprawdzonych producentów takich jak: Legrand, Moeller, Hager, Schrack, ABB, Schneider.

Zajmujemy się także naprawą i serwisem rozdzielnic elektrycznych na terenie Zbuczyna i okolic. Wymieniamy bezpieczniki, naprawiamy połączenia, w razie konieczności wykonujemy kompleksową modernizację rozdzielnicy. Zapewniamy szybką diagnozę powstałej usterki i sprawne usunięcie awarii.

Montaż Osprzętu Elektrycznego Zbuczyn

Montaż Osprzętu Elektrycznego Gniazd Włączników Zbuczyn - monta

Na końcowym etapie realizacji instalacji elektrycznej wykonujemy montaż osprzętu: włączników oświetlenia, gniazd, ściemniaczy i łączników specjalnego przeznaczenia np. do sterowania roletami czy regulacji ogrzewania.

Wykonujemy montaż osprzętu w puszkach pojedynczych jak również w ramkach wielokrotnych na pierwszym miejscu stawiając estetykę i solidne podłączenie.

Po podłączeniu wszystkich gniazd i włączników wykonujemy sprawdzenie działania całej instalacji elektrycznej oraz przeprowadzamy stosowne pomiary.

Montujemy osprzęt do instalacji podtynkowych w domach i mieszkaniach prywatnych dla klientów indywidualnych i natynkowych w tym również trójfazowych o przeznaczeniu warsztatowym i przemysłowym.

Instalujemy osprzęt zakupiony przez klienta jak również możemy dostarczyć odpowiedni sprzęt renomowanych producentów takich jak: Legrand,Kontakt Simon, Berker, Hager, Ospel, Schneider Electric, Gira, ABB, Elektro-Plast.

Doradzamy w wyborze odpowiednich gniazd elektrycznych i włączników.

Jesteś zainteresowany profesjonalnym montażem osprzętu elektrycznego? Zadzwoń! 579 874 368

Serwis i Montaż Oświetlenia Zbuczyn

Serwis i Montaż Oświetlenia Zbuczyn

Specjalizujemy się także w serwisie i montażu oświetlenia elektrycznego.

Realizujemy podłączenie lamp wewnętrznych, żyrandoli, kinkietów, opraw świetlówkowych a także instalacji zewnętrznych na tarasach i w ogrodach.

Zajmujemy się również nowoczesnym oświetleniem LED, wykonujemy montaż lamp i listw dekoracyjnych na półkach, ścianach i w podwieszanych sufitach.

Instalujemy rozwiązania nowoczesne i tradycyjne. Wykonujemy montaż w nowych instalacjach elektrycznych według projektu a także możemy zrealizować przeróbki w już istniejących by przenieść lub dołożyć punkty oświetleniowe.

W razie potrzeby doradzamy klientom w zakupie osprzętu oświetleniowego.

Kupiłeś nowe oświetlenie, nietypowe lampy, żyrandol lub kinkiety i potrzebujesz fachowej pomocy z podłączeniem i zamontowaniem? Zapraszamy do kontaktu.

Zajmujemy się także serwisem instalacji oświetleniowych. Wymieniamy uszkodzone zasilacze LED, oprawy, naprawiamy oświetlenie zewnętrzne.

Serwis i Montaż Oświetlenia Elektrycznego Zbuczyn – Zapraszamy!579 874 368

Montaż Domofonu Zbuczyn

Montaż Instalacji Domofonowych Zbuczyn

Wideodomofony i domofony i są przydatne wszędzie tam gdzie niezbędna jest weryfikacja i monitoring osób wchodzących na teren posesji lub do budynku.

Urządzenia te zwiększają bezpieczeństwo mieszkańców, zapewniają komfort dodatkową ochronę mienia przed niepowołanym dostępem osób.

Zajmujemy się montażem systemów domofonowych i wideodomofonowych w domach jedno i wielorodzinnych, biurach i większych budynkach mieszkalnych.

Instalujemy i realizujemy serwis tradycyjnych rozwiązań analogowych jak również nowoczesnych systemów domofonów i wideo-domofonów cyfrowych.

Wykonujemy instalacje domofonowe na terenie Zbuczyna i okolic, chętnie doradzamy klientom w doborze i zakupie odpowiednich urządzeń.

Zajmujemy się montażem sprawdzonych systemów domofonowych i wideodomofonowych sprawdzonych renomowanych producentów, które gwarantują pewność działania w każdych warunkach przez wiele lat.

Podłączenie Płyty Indukcyjnej Zbuczyn

Podłączenie Płyty Indukcyjnej Zbuczyn

Podłączenie płyty indukcyjnej do instalacji elektrycznej musi być wykonane zgodnie z zaleceniami producenta przez elektryka z doświadczeniem i uprawnieniami aby nie stracić gwarancji na urządzenie.

Płyta indukcyjna jest urządzeniem o dużej mocy i znacznie obciąża instalację elektryczną dlatego powinna być podłączona na wydzielonym obwodzie przewodem o odpowiednim przekroju z wlaściwie dobranym zabezpieczeniem.

Wykonujemy podłączenie płyt indukcyjnych do instalacji jedno i trójfazowych. W razie potrzeby wykonujemy niezbędne przeróbki i modyfikacje instalacji elektrycznych: dostosowanie gniazd, kabli itp

Potrzebujesz pomocy doświadczonego elektryka w podłączeniu płyty indukcyjnej na terenie Zbuczyna i okolic? Służymy pomocą!

Podłączamy również inne sprzęty AGD takie jak piekarniki, płyty ceramiczne, zmywarki w gospodarstwach domowych i dla klientów firmowych.

Montaż i Podłączenie Płyty Indukcyjnej Zbuczyn579 874 368

Przeglądy i Pomiary Instalacji Elektrycznych Zbuczyn

Przeglądy i Pomiary Instalacji Elektrycznych Zbuczyn

Warto pamiętać, że od stanu instalacji elektrycznej zależy także nasze zdrowie i życie dlatego tak istotne jest aby regularnie wykonywać przegląd i pomiary instalacji elektrycznej, które umożliwiają ocenę jej kondycji i wczesne wykrycie usterek.

Bezpieczeństwo instalacji elektrycznej, niezawodność i trwałość w dużej mierze zależy od właściwego zadbania o nią i wykonywania okresowych pomiarów.

Ocena i pomiar stanu instalacji umożliwiają znalezienie usterki we wczesnym stadium co istotnie wpływa na bezpieczeństwo użytkowania i pozwala obniżyć zakres i koszt ewentualnego serwisu.

Wykonujemy pełen wachlarz usług pomiarowych: pomiary ochrony przeciwporażeniowej (skuteczności zerowania), rezystancji izolacji, zabezpieczeń różnicowoprądowych a także sprawdzenie stanu instalacji odgromowej (pomiar rezystancji uziemienia) a także dodatkowo pomiary natężenia oświetlenia w miejscu pracy pod kątem zgodności z normami.

Po wykonaniu pomiarów przygotowujemy odpowiednie protokoły i dokumentacje. Sprawdzamy instalacje elektryczne w mieszkaniach prywatnych, domach jedno i wielorodzinnych, budynkach mieszkalnych, kamienicach, biurach a także w innych obiektach na terenie Zbuczyna i okolic.

Przegląd, Konserwacja i Pomiary Instalacji Elektrycznych Zbuczyn579 874 368
Top