INSTALACJE ELEKTRYCZNE – WYKONAWSTWO i SERWIS

Instalacje elektryczne są głównym obszarem działalności firmy. Oferujemy realizację od etapu projektu poprzez wykonanie okablowania aż do ostatnich prac montażowych, wykonania niezbędnych pomiarów i załatwienia wszelkich formalności związanych z protokołem odbioru.

Wykonywanie Instalacji Elektrycznych

Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem instalacji elektrycznych dla domów jednorodzinnych, mieszkań, apartamentów oraz lokali użytkowych.

Realizujemy wykonanie instalacji elektrycznej zarówno dla nowych obiektów będących w trakcie budowy lub na etapie wykończenia, w naszej ofercie znajduje się również wymiana starej instalacji elektrycznej na nową spełniającą wysokie standardy bezpieczeństwa.

Posiadamy wszelkie uprawnienia elektryczne niezbędne do wykonywania oferowanych usług.

Pracujemy z odpowiednim sprzętem elektroinstalacyjnym gwarantującym sprawne i fachowe wykonywanie prac u klienta.

Oferta Realizacji Instalacji Elektrycznych

Zapraszamy do współpracy zarówno klientów prywatnych jak również firmy i instytucje. Każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne.

Przestrzegamy norm elektrycznych, stosujemy materiały, kable i osprzęt elektryczny najwyższej jakości – bezpieczeństwo naszych klientów i jakość wykonywanych usług są dla nas priorytetem.

Instalacje elektryczne wykonywane przez naszą firmę spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa, są zgodne z przepisami obowiązującymi w Polsce.

Wykonujemy również modernizacje i wymianę istniejących instalacji na nowe odpowiadające współczesnym standardom.

Posiadamy doświadczenie i wiedzę, którą na bieżąco uaktualniamy dzięki temu świadczymy profesjonalne usługi w zakresie wykonywania instalacji elektrycznych.

Top